2016 päevik iii - HeadEst
336
page-template-default,page,page-id-336,page-child,parent-pageid-313,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

2016 päevik iii

Eesti keele ja kultuuri laager 2016 i laagri päevik

 

ESIMENE PÄEV (18.07)

Esimest korda kohtusime kõik omavahel Tallinna lennujaamas. Olles kohvrid peale pakkinud, asusime bussiga Venevere poole teele. Kohale jõudnud, saime teada, kellega me järgnevad kümme päeva oma kämpingut jagame. Ning siis anti juba esimest korda Venevere ülihead toitu. Omavahel tutvumiseks mängisime nimemänge, et üksteise nimesid teada saada. Kuigi, sellest veel väga kasu ei olnud. Aga natukene ikka 😀 Siis oli vaba aeg: mängiti kaarte, maffiat ja saadi omavahel tuttavaks.

TEINE PÄEV (19.07)

Päev algas Venevere köögi suurepärase hommikupudruga ning jätkus jällegi nimemängudega. Ning mängiti senikaua, kuni kõigil said üksteise nimed selgeks. Kõigi kolmekümne 😀 Siis tutvustati laagri eesmärke ja reegleid. Ning peamine reegel selles laagris: siin peab olema lõbus ja sa pead selle ise lõbusaks tegema! Siis said mõned osalised esimest korda elus proovida frikadellisuppi ning siis mindi ujuma ja paadiga sõitma. Järgmisena jagati meid gruppidesse, kus pidime oma grupivaimu panema proovile erinevates teambuildingu ülesannetes. Õhtu oli tore: õhtugrupp oli korraldanud pidžaamapeo, kuhu kõik said tulla oma mugavaimates riietes ning oma tekkide vahel vaipadel lebotada. Mängisime silmapilgutamist, pikka nina, telefoni jne – nalja sai palju. Õhtu lõpuks saime grillvorste grillida. Ilmselgelt selles laagris nälga ei jää, sest süüa antakse viis korda päevas 😀 Ja see söök on imehea Sellega oli õhtu ametlik osa lõppenud, kuigi tegelikult jäid kõik mängima, lõbutsema ja õhtut nautima. Headesti keelelaagri III vahetus on alanud suurepäraselt ja koos rohke naeruga.

-Emily (14, Iirimaa) ja Kirke (16, Eesti)