2016 päevik iv - HeadEst
333
page-template-default,page,page-id-333,page-child,parent-pageid-313,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

2016 päevik iv

Eesti keele ja kultuuri laager 2016 i laagri päevik

 

ESIMENE JA TEINE PÄEV (3. ja 4.08)

Laager algas nagu iga kord ühe väga huvitava bussisõiduga Tallinna lennujaamast laagrisse, kus saab uute inimestega tervest maailmast tuttavaks ja ka vanu sõpru jälle näha. Kui laagrisse jõudsime, saime üksteisega tuttavaks ja õppisime rohkem üksteise huvide ja kultuuride kohta. Ja siis me läksime ujuma. Mängisime mänge nimede mäletamiseks. Ja siis me läksime ujuma. Pärast head õhtusööki me installeerisime ennast tubadesse ja siis me läksime ujuma… Muidugi kell 2 hommikul mitte keegi ei olnud üleval, ujumas, ei lärmanud või ei jooksnud ringi ja me magasime nagu inglid.

Pärast poolt tundi magamist tulime täis energiaga hommikusöögile. Mul kukkusid kaks taldrikut ja söök oli kaks korda katki. Kokatädi ütles 500 eurot!! Pärast hommikusööki meid jaotati gruppidesse. Gruppides tegime erinevaid tegevusi. Igal workshopil oli vaja teamworki, seega oli see hea kogemus. Pärast lõunat me puhkasime, mõned ujusid, mõned mängisid võrkpalli ja ujusid, kuna pallile meeldib ka ujuda või mängisid lauamänge. Õhtul pidime valmistuma peo jaoks. Peo teema oli mereteema. Me mängisime erinevaid mänge ning meil pidid olema mere teemalised riided. Pärast pidu paljud veel mängisid lauamänge või lihtsalt jalutasid.