Tegevused - HeadEst
490
page-template-default,page,page-id-490,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Tegevused

MTÜ HeadEst on 2004. aastal loodud organisatsioon. Soovime aidata noortel inimestel saada aktiivseteks ja vastutustundlikeks ühiskonnaliikmeteks. Arvame, et noortel on kõik oskused ja võimed olla iseseisvad, hoolivad ja aktiivsed, kuid vahel vajavad nad selleks pisut tõuget. Vahel piisab kui nendega lihtsalt rääkida, neile infot anda ja neid kiita, vahel on neid vaja tagant sundida ja julgustada ning nii mõnigi kord on vaja neile pakkuda seda esimest kogemust, et nad hakkaksid endasse uskuma.

Kuidas seda teeme?

Meie tegevustel on kolm eesmärki.

 

  • Noorte iseseisvuse edendamine.
  • Salliva ja mitmekesise maailma edendamine.
  • Noorte arengut professionnalselt ja oskuslikult toetavate täiskasvanute arendamine.

Usume, et endaks saamiseks on vaja mänguruumi, head juhendamist ja vabadust olla ning proovida. Seda kõike oma tegevustega edendamegi.

Oleme korraldanud väga palju väga erinevaid projekte. Hetkel on meie peamine tegevus Eesti keele ja kultuuri laagrid. Lisaks jagame oma kogemusi noortega töötavate inimestega, edendame hea mentorluse ideed ja toetame noori.