Tule maailma parimasse noortelaagrisse juhendajaks Tähtaeg: 17. mai - HeadEst
696
post-template-default,single,single-post,postid-696,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Tule maailma parimasse noortelaagrisse juhendajaks Tähtaeg: 17. mai

Tule maailma parimasse noortelaagrisse juhendajaks Tähtaeg: 17. mai

MTÜ HeadEst korraldab juba aegade algusest maailma kõige toredamaid rahvusvahelisi noortelaagreid. 2013. aastast korraldame neid laagreid noortele väliseestlastele. Neis laagrites kohtuvad 13-18aastased eesti juurtega noored kõikjalt maailmast kohalike noorte ja kõige toredamate juhendajatega, et kohtuda Eestiga ja luua oma Eesti lugu, õppida eesti keelt, leida uusi sõpru ja veeta 11 unustamatut suvepäeva.

Kui sa ei usu, siis loe osalejate tagasisidet.

Sel aastal toimub 3 laagrit ehk laagritest saab osa 90 noort, neist 66 väliseestlast ja 24 kodueestlast. Ja lisaks on meil igas laagri 6-liikmeline supertiim, kes selle võlu kõik koos hoiab.

 

2020. aasta suvel toimub 3 keelelaagrit:

(keeletaseme kirjeldused on ideaalid, aga tegelikkus on alati selline nagu ta tegelikult on ja see selgub laagris)

I vahetus (eesti keeles algajad)– 6. – 16. juuli – Venevere Puhkekülas – www.venevere.ee

II vahetus (keskmised) – 20. – 30.  juuli – Venevere Puhkekülas

III vahetus (vabalt oskajad) – 3. – 13. august – Venevere Puhkekülas

 

LOE LAAGRITEST LÄHEMALT ja VAATA LAAGRI VIDEOSID MEIE FACEBOOKIS

 

Laagrid tulevad ka sel aastal (vähemalt hetkeseisuga)! Otsime neisse laagritesse ägedaid noortejuhte, suvelaagri võlureid, juhendajaid (mitte kasvatajaid), sõpru ja mentoreid.

 

Kui sa oled hingelt noor, oskad keeli (inglise keel heal suhtlustasemel ja mingil määral vene keel on kõige vajalikumad), tead mis on suvelaagri või noorteprojekti võlu, mäletad mida noor olemine ja oma koha leidmine ning selle raskus tähendab, tahad saada paremaks liidriks ja juhiks, tahad olla noortele julgustaja ja innustaja ning tahad teha suvel midagi erakordselt ägedat (no ja tegelikult ka meeletult rasket), siis otsime just Sind! Garanteerime, et sa ei näe maailma enam sama moodi ja avastad kui meeletult võimekas sa oled. 

 

Tööpakkumise info: http://headest.ee/tule-opi-heaks-mentoriks/

Kandideerimise tähtaeg 17. mai. 

 

Keelelaagrid 2019