Tööpakkumine suvelaagri võluritele ehk otsime laagrisse noortejuhte. Tähtaeg: 24. aprill - HeadEst
667
post-template-default,single,single-post,postid-667,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Tööpakkumine suvelaagri võluritele ehk otsime laagrisse noortejuhte. Tähtaeg: 24. aprill

Tööpakkumine suvelaagri võluritele ehk otsime laagrisse noortejuhte. Tähtaeg: 24. aprill

MTÜ HeadEst korraldab juba aastaid maailma kõige toredamaid rahvusvahelisi noortelaagreid. 2013. aastast korraldame neid laagreid noortele väliseestlastele. Neis laagrites kohtuvad 13-18aastased eesti juurtega noored kõikjalt maailmast, et kohtuda Eestiga, õppida eesti keelt, leida uusi sõpru ja veeta 10 unustamatut suvepäeva.

Sel aastal toimub 3 laagrit ehk laagritest saab osa 90 noort, neist 66 väliseestlast ja 24 kodueestlast. Ja lisaks on meil igas laagri 6-liikmeline supertiim, kes selle võlu kõik koos hoiab.

LOE LAAGRITEST LÄHEMALT

 

Otsime neisse laagritesse ägedaid noortejuhte, suvelaagri võlureid, juhendajaid (mitte kasvatajaid).

 

Kui sa oled hingelt noor, oskad keeli, tead mis on suvelaagri võlu, mäletad mida noor olemine ja oma koha leidmine tähendas, tahad saada paremaks liidriks ja juhiks, tahad olla noortele julgustaja ja innustaja ning tahad teha suvel midagi erakordselt ägedat, siis otsime just Sind!

 

Tööpakkumise info: http://headest.ee/tule-opi-heaks-mentoriks/

Kandideerimise tähtaeg 24. aprill.